ژاپن برای اولین بار به طور منظم  پخش برنامه های تلویزیونی با تکنولوژي 8K برای اولین بار در جهان  روز دوشنبه آغاز کرد، (پنج روز پیش از افتتاح بازی های المپیک).
تکنولوژی 8K اشاره دارد به پخش با رزولوشن ۴۳۲۰*۷۶۸۰ پیکسل. که 16 برابر رزولوشن (FHD) پخش و چهار  برابر  از استاندارد 4K است، که تنها در بسیاری از کشورهای دیگر در حال ظهور است.

اشــتـــراک گــــذاری


وضوح تصویر ویدئو
پخش عمومی کانال NHK در حال راه اندازی کانال ماهواره ای که ترکیبی از 8K و  4K پخش خواهد داشت. آماده شدن آن برای راه اندازی در مقیاس کامل 8K انتقال در زمان  بازی های المپیک توکیو در سال 2020.
کانال  روزانه از 10:00 تا زمان 05:00 با ساعت های طولانی در طول بازی های المپیک ریو بر روی انتن میرود.
نگاهی به برنامه روز دوشنبه نشان می دهد برنامه سازی با تمرکز بر هنر، ورزش، موسیقی و فیلم های مستند - شباهت نیست به کانال های HDTV اوایل نکات برجسته این سال را به کارناوال ریو، مراسم افتتاحیه المپیک 2012 لندن، و Aomori Nebuta جشنواره ژاپن در میان بود. برنامه های 8K. کنسرت J-POP و برنامه به نقاشی های گیاه شناسی ژاپنی نیز پخش شد.
خارج از جشنواره Nebuta ژاپن تکنولوژی 8K در یک خانه باز 2015 مه 26 در آزمایشگاه های تحقیقاتی علم و صنعت NHK در توکیو به نمایش میگذارند.
شروع اولیه ژاپن در رادیو و تلویزیون 8K به لطف آزمایشگاه تحقیقات فناوری NHK و علم خود و در توکیو است.
پخش در توسعه از تلویزیون با کیفیت بالا بود، با شروع پخش در فرمت آنالوگ در اوایل سال 1989، و کار کرده است در 8K برای دو دهه. این برای اولین بار 8K در سال 2002، نشان داد که بسیاری از خانه تا به حال حتی به تلویزیون HD را منتقل نکرده اند.
چالش های مهندسی مرتبط با 8K قابل توجه است. دوربین های دیجیتال، میکسر، تجهیزات ضبط، مانیتور و دیگر وسایل استودیو باید ساخته شود که مسئولیت رسیدگی به ویدئو 8K غیر فشرده در زمان واقعی، در نرخ داده که به راحتی می توانید 100Gbps برسد را داشته باشد.
تجهیزات فشرده سازی   که سیگنال صدا و رمز نگاری تصویررا به جریان کارآمد تر برای انجام پخش پس از آن نیاز است، دوباره در زمان واقعی سیگنال های ماهواره ای که چند ده مگابیت در ثانیه است، و گیرنده مصرف کننده و تلویزیون مورد نیاز به رمزگشایی آن.
در حال حاضر، تجهیزات دریافت کننده ۸k برای مصرف کننده در دسترس نیست، بنابراین NHK تعیین کرده است تا در مناطق مختلف مشاهده عمومی پخش ایستگاه تلویزیونی در سراسر کشور ژاپن قرار دهد.

 

در این ماه

1
خدمات اضافه شده سخت افزاری شامل
خدمات سخت افزار
تعمیر دستگاه الکترونیکی موسیقی yamaha- korg
2
خدمات نرم افزاری اضافه شده
نرم افزار
نصب نرم افزارهای حسابداری - نصب نرم افزاریهای گرافیک
3
خدمات اینترنتی اضافه شده
اینترنت
ثبت نام اینترنت آسیاتک - و شاتل

ورود به سایت

 
 
 
برای حل مشکل کامپیوتری و موبایل اعم از نرم افزار و سخت افزار
 
می توانید به این لینک برویدمشاوره کتبی آنلاین  
 
در فرم نشان داده شده اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید .
 
بعد روی پرداخت کلیک کنید و پس از پرداخت وجه 
 
ما در اسرع وقت به سوال شما توسط آدرس ایمیل وارد شده پاسخ می دهیم .
top
top